Toke 35 Peze

Shitet toke 1000 m2 , prane ka drita dhe uje , afer rruges kryesore , te Iliria palac� , 35 000 euro , i diskutueshem.

Ndryshuar ne 28 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Mars, 2019