Tokë për shitje tek Kullat Italiane 72600 rruga Sheuqet Muka

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane.

Cilësitë e tokës:
– Toka ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.
– Ka një hapësire prej 330m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.
– Kjo pronë është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

Ndryshuar ne 27 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Mars, 2019