Godin� me qira n� Rus 1 rruga Hysen Lacej

Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”.
Godina ka sipërfaqe 110 m² bazë dhe 300 m² në total, ku përfshihen: bodrumi, kati përdhe dhe kati i parë.

Veçoritë e godinës: -është e rrethur me vetratë xhami 180° e godinës
-dritare duralumini me dopio-xham
-është e shtruar me pllakë qeramike
-ka panel diellor
-ka sistem sigurie me kamera
-instalimet elektrike dhe hidraulike janë cilësi italiane A

Godina ofron: 6 banjo dhe 6 ndarje me dhoma.

—————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 27 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Mars, 2019