Ambient biznesi n� shitje te Juridiku 46200 rruga Hasan Riza Pasha

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 51 m². Ambienti ndodhet përballë Fakultetit Juridik.
Mund të vihen në shërbim sallat e mbledhjeve, të cilat ofrojnë shërbime sigurimi me roje dhe me kamera.
Vihen në dispozicion edhe sporteli dhe shërbimi i kafesë në zyrë. Është i pajisur me kondicionerë.
Ambienti ka projekt hollandez ekskluzivisht për zyra.

Ndryshuar ne 27 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Mars, 2019