Apartament 2+1 me qira tek shkolla “Jordan Misja" 200 rruga Kardinal Mikel Koliqi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe gëzon një sipërfaqe prej 90 m².

Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– ballkon

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.
Ofron mundësi pamje nga rruga kryesore.

Ndryshuar ne 26 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Mars, 2019