Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë 300 ish-5 Heronjte

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në qendër të qytetit, tek ish-5 Heronjtë.
Apartamenti ndodhet në katin e VII dhe ka sipërfaqe prej 98 m².

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: – sallon + kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është e mobiluar
– ka dritare me dopioxham
– të gjitha dyert e apartamentit janë druri
– banjo të kompletuar
– kuzhina është e re dhe bashkëkohore

Vendndodhja e apartamentit ofron mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, bar- restorant etj.

Ndryshuar ne 26 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Mars, 2019