ambient me qira 1000 Tirane

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe totale 270m2, 118 m2 brenda dhe 152 m2 pjesa e verandes. Eshte ne nje pallat te ri, i paperdorur asnjehere. Kati 1. Cmimi: 1000 Euro/muaj.

Ndryshuar ne 26 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Mars, 2019