Shitet apartament 2+1 prane QSUT 85000 Tirane

Shitet apartament 2+1 prane QSUT ne nje nga rezidencat me prestigjoze te zones. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2, i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, kuzhin-ngrenie-ndenje me dalje ne ballkon. Ka orientim shume te mire i cili i jep apartamentit drite natyrale po thuaj se gjithe diten. Cilesi e larte ndertimi, ambiente rekreative, gjelberim dhe ajer i paster.
Rezidenca Alpha ju ofron cdo sherbim te nevojshem per nje jetese komode.
Per me shume informacione kontakto:
Tel: 0698021111
Email: [email protected]

Ndryshuar ne 26 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Mars, 2019