Shitet Ambient Biznesi: 70000 Tirane

Shes Lokal dublex me siperfaqe totale 28 m2 total ku 18 m2 kati 1 dhe 10 m2 Kati 2. Cmimi 70.000 Euro, me gjithe paisjet ose 65.000 Euro bosh. Me hipoteke!

Ndryshuar ne 26 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Mars, 2019