Apartament 1+1 me qira në qendër 250 rruga Studenti

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në qendër të qytetit. Apartamenti ka siperfaqe 75 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë.
Përbëhet nga: - salloni
- një dhomë gjumi
- një banjo
- dy ballkone.
Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me parket
- ka kondicioner
- banjo të kompletuar
- dritare duralumini
- ballkon në sallon dhe dhomën e gjumit.
Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Ndryshuar ne 25 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Mars, 2019