Apartament 2+1 në shitje te pallati me hark 40000 Rus

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, te pallati me hark. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe ballkon të mbyllur.

Ndryshuar ne 23 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Mars, 2019