Shtëpi private në shitje pranë shkollës “Ndre Mjeda" 44000 rruga Osja i Falltores

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 1+1 të ndodhur pranë shkollës “Ndre Mjeda”.
Shtëpia ka një sipërfaqe 65 m² dhe është e rrethuar nga 30 m² oborr.
Ofron: – dhomën e ndenjes + kuzhinë
– një dhomë gjumi
– banjo.
E gjithë shtëpia është e rrethuar. Ndodhet në një lagje të qetë dhe mjaft familjare.

Ndryshuar ne 23 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Mars, 2019