Objekt për shitje në Rus 95700 Rus

Sun Real Estate ofron për shitje objekt të ndodhur tek Pallati me hark, Rus.
Prona ka sipërfaqe 120 m² dhe është 3-katëshe.

Ndahet përkatësisht në: katin i parë dhe i dytë mund të shfrytëzohen si ambient biznesi ndërsa kati i tretë ofron hapësirë për banim që ofron: sallon + kuzhinë dhe një banjo. Banesa është e shtruar me parket, ka dritare duralumini. Ofrohet për shitje e mobiluar.

Ambientet për biznes janë të shtruara me pllakë dhe kanë një banjo.

Ndryshuar ne 22 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Mars, 2019