Apartament 1+1 për shitje në Xhabiej 44000 Xhabiej

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Xhabiej, pranë rrugës kryesore.
Apartamenti ka sipërfaqe 58.5 m² dhe ndodhet në katin e tretë.

Përbëhet nga: - salloni + kuzhina
- një dhomë gjumi
- një banjo
- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - është i rikonstrukturuar kohët e fundit
- salloni dhe dhoma e gjumit janë me parket
- ka instalime të reja elektrike
- banjo e kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura
- ka të gjitha elektroshtëpiaket e duhura
- ka kondicionerë në sallon dhe dhomën e gjumit
- pozicioni i apartamentit mundëson ndriçim të bollshëm
- ballkoni është i mbyllur.

Apartamentit ofrohet në shitje i arreduar.

Ndryshuar ne 21 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Mars, 2019