apartament 140000 fier

Vetem 5 min larg qendres se Fierit, ne nje ndertim te ri me 11 kate, ndodhet ky apartament i mire investuar dhe me nje verande funksionale 200 m2.
Ambjenti i brendshem ka shtrirje prej 170m2 ku ndahet ne 1 korridor te bollshem qe ben shperndarjen e sallonit te ndenjes dhe ambjentit te gatimit, 3 dhomave te gjumit dhe 2 tualeteve.

Per me shume informacion, kontaktoni ne +355 69 20 700 13

Ndryshuar ne 21 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Mars, 2019