Ambient biznesi me qira në Shkodër 1 Ura Dervishbeg

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Daut Boriçi”, Shkodër.
Ambienti është i ndërtuar në dy kate, dhe hapësira e bollshme jep mundësi shfrytëzimi në:
-Kati 0, me sipërfaqe 650 m² dhe çmimi është 500 lekë/m²
-Kati 1, jep dy mundësi shfrytëzimi: nga përpara, 500 m² me çmim 500 lekë/m²; dhe nga prapa me sipërfaqe 650 m² me çmim 400 lekë/m².

Cilësitë: -i gjithë ambjenti është i rrethuar nga vetratë xhami
-lehtësisht i dallueshëm nga rruga kryesore
-mundësi shfrytëzimi për biznese të ndryshme
-së bashku me ambientin me qira, ofrohen dhe 2 vende parking në garazhd
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 21 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Mars, 2019