Dyqan për qira në Pedonale 360 Pedonale

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Pedonale.
Dyqani ka sipërfaqe prej 24.5 m² dhe ndodhetnë qendër të Pedonales, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm.
Ambienti ka një banjo dhe një magazinë të vogël.
Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Dyqani ofrohet me qira bosh.

Ndryshuar ne 20 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Mars, 2019