Dyqan me qira në Velipojë. 5000 Velipoje

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 108.8 m² në Velipojë.

Ambienti ndodhet në katin e parë të pallatit dhe ka një mjedis të jashtëm në shfrytëzim të tij.

Ndryshuar ne 20 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Mars, 2019