OKAZION: Apartament 2+1 në shitje në Parrucë 42300 Parruce

Sun Real estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Parrucë.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe prej 60 m².

Përbëhet nga: - salloni
- dy dhoma gjumi,
- një banjo
Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë
- dritare duralumini
- banjoja është e kompletuar

Apartamenti shitet i pamobiluar.

Ndryshuar ne 20 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Mars, 2019