Vilë me qira, te shkolla Teknologjike 480 rruga Hysen Lohja

Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”.
Në katin e parë ofron mundësi shfrytëzimi për dyqan apo magazinë, ndërsa dy katet e tjera janë të banueshme.
Ambjetet e brendshme janë të bollshme duke ofruar 5 dhoma gjumi dhe 3 banjo.
Vila është e mobiluar plotësisht, dhe ofron një oborr të bollshëm për 2 vende parkimi.

Ndryshuar ne 19 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Mars, 2019