Ambient biznesi me qira tek ish-Dega. 320 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nj� ambient biznesi t� ndodhur tek Kryq�zimi ish-Deg�s.
Ambjenti ka nj� sip�rfaqe totale prej 45 m� dhe ka nj� banjo.
�sht� i shtruar i gjithi me pllak�, vetrata e jashtme xhami sh�rben p�r nj� reklamim sa m� t� mire.
Ambjenti �sht� i pajisur me ndri�im dhe kondicioner, mund t� p�rdoret p�r disa lloje aktiviteti, dhe af�r ka shum� biznese t� tjera t� zhvilluara.
Ambienti l�shohet me qira bosh.

Ndryshuar ne 19 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Mars, 2019