Apartament 1+1 për shitje, Velipojë 47250 Velipoje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në Velipojë. Ka një sipërfaqe prej 63 m² dhe ndodhet në katin e III të banimit.
Përbëhet nga: - sallon + kuzhinë
- dhomë gjumi
- një banjo
- ballkon.
Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti .
Apartamenti është në proçes ndërtimi dhe parashikohet të përfundojë vitin tjetër.
Për ata që kërkojnë një shtëpi pushimi, ky apartament është zgjedhja e duhur.

Ndryshuar ne 19 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Mars, 2019