Apartament 2+1 për shitje në Rus 32000 Rus

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus.
Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë.
Përbëhet nga: - salloni
- dy dhoma gjumi
- një banjo
- ballkoni
Cilësite e apartamentit: - është i shtruar me pllakë
- ballkoni është i mbyllur dhe shërben si kuzhinë
- salloni dhe njëra dhomë gjumi janë të pajisura me kondicioner
- njëra nga dhomat e gjumit është e shtruar me parket.
Apartamenti shitet i mobiluar.

Ndryshuar ne 18 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Mars, 2019