Dyqan me qira tek Katedralja 160 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nj� dyqan t� ndodhur tek Katedralja.
Dyqani ka nj� sip�rfaqe prej 30 m� dhe ndodhet buz� rruge kryesore, pozicioni q� e b�n ate mjaft favorizues p�r shfryt�zim biznesi te shum�llojsh�m. Ka vetrat� xhami e cila mund�son shikueshm�ri t� qart� t� biznesit. Ka nj� banjo.
Dyqani ofron me qira bosh.

Ndryshuar ne 18 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Mars, 2019