Apartament 1+1 me qira në Parrucë 160 Parruce

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në qendër të qytetit, në Parrucë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e pestë dhe ka një dhomë gjumi e shtruar me parket druri, një kuzhinë e shtruar në laminat dhe një banjo të kompletuar. Ka dritare duralumini.

Ndryshuar ne 18 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Mars, 2019