Apartament 2+1 në shitje në rrugën "Bujar Bishanaku" 72000 bulevardi Bujar Bishanaku

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën "Bujar Bishanaku'.
Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e katërt banim.

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: - sallonin dhe kuzhinën
- dy dhoma gjumi
- dy banjo
- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - ballkonet ofrojnë pamje nga rruga kryesore
- ka ashensor
- ofrohet në shitje i mobiluar.
- apartamenti është i shtruar në pllakë
- pallati është ndërtim i viteve të fundit
- dritaret janë duralumini dhe janë të pajisura me grila

Ndryshuar ne 16 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Mars, 2019