Ambient Biznesi me qira te Dhoma e Tregtisë 240 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin 0, tek Godina e Re tek Dhoma e Tregtisë.
Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 37 m² dhe është ideale për ambient zyre.
Ofron dhe një banjo.
Ambienti është i shtruar i gjithi në pllakë dhe dritaret janë të pajisura me grila.
Zona në të cilën ndodhet ambienti ka mjaft lëvizje dhe pozicioni buzë rrugës e bën lehtësisht të dallueshëm nga personat.

Ndryshuar ne 16 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Mars, 2019