Vilë 3-katëshe me qira, Pedonale 1500 Pedonale

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë.
Objekti ndahet në këtë mënyrë:
Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.
Kati i dytë: është ambjent për banim që ofron: -një sallon,
-një kuzhinë,
-tre dhoma gjumi, të shtruara me parket
-dy banjo, të kompletuara
Ofrohet me qira i mobiluar.
Kati i tretë: është bosh, papafingo.

ÇMIMI: 1500 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 16 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Mars, 2019