Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Alpha 85000 Tirane

Ne Rrugen e Dibres, prane QSUT ne nje nga rezidencat me prestigjoze te zones, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2. Apartamenti eshte i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, kuzhine dhe dhome ndenje me dalje ne ballkon. Orientimi i apartamentit eshte shume i mire i cili ben te mundur ndricim natyral gjate gjithe dites. Rezidenca ka ambiente gjelberimi, park lojrash per femijet, dhe cdo facilitet te nevojshem per nje jetese komode, si: furre buke, spitale, farmaci, supermarket, stacione urbane etj.
Per me shume informacione kontakto:
Tel: 0698021111
E-mail: [email protected]

Ndryshuar ne 16 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Mars, 2019