Apartament 2+1 për shitje në rrugën “Pogej” 39200 rruga Pogej

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Pogej”.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe gëzon një sipërfaqe prej 59 m².
Përbëhet nga: – kuzhina
– dy dhoma gjumi
– një ballkon
– një banjo.
Apartamenti është i gjithi i shtruar me pllakë dhe të gjitha dyert janë druri.

ÇMIMI: 49 milion lekë
——————————–——————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 15 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Mars, 2019