Apartament 3+1 për shitje pranë shkollës “Jordan Misja". 80000 rruga Kardinal Mikel Koliqi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 125 m² dhe ndodhet në katin e tretë të banimit.
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -tre dhoma gjumi
– dy banjo
– një kuzhinë
– një korridor të bollshëm
– një ballkon
Ka mobilim të ri të papërdorur, cilësor dhe modern.
Apartamenti shitet i mobiluar.

Ndryshuar ne 15 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Mars, 2019