Apartament 2+1 për shitje tek Sahati 42000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 72 m².
Përbëhet nga: – salloni
– kuzhina
– dy dhoma gjumi
– një banjo të kompletuar
Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë, ka dritare duralumini dhe 3 kondicionerë.
Apartamenti ofrohet për shitje pjesërisht i mobiluar.

Ndryshuar ne 14 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 14 Mars, 2019