Ambient biznesi për qira në Unazë 200 rruga Dasho Shkreli

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Dasho Shkreli”.
Ambienti ka sipërfaqe 68 m² dhe ndodhet pranë rrugës kryesore.
I gjithë ambienti është i shtruar në pllakë, ka 3 fazor dhe vetratë xhami që e bën lehtësisht të dallueshme nga jashtë për klientët.
Ambienti ofrohet me qira bosh.
Ofron dhe mundësi parkimi.

Ndryshuar ne 13 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Mars, 2019