Shitet apartament 2+1 prane Ministris se Mbrojtjes 85000 Tirane

Shitet apartament ne Rezidencen Alpha, prane Ministris se Mbrojtjes. Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, dy tualete dhe ballkon. Pjese e nje kompleksi prestigjoz me cilesi te larte ndertimi. Kompleksi ka ambjent gjelberimi, park lojrash dhe ne te ka cdo fasilitet si: furre buke, supermarket, dyqane etj. Zona ofron sherbime si: gjimnaze, shkolle, spital, klinike etj.
Per ta vizituar nga afer kontaktoni: 0698021111.

Ndryshuar ne 13 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Mars, 2019