Apartament 1+1 me qira, Rruga e Gjanë 120 bulevardi Bujar Bishanaku

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Rruga e Gjanë, Bulevardi "Bujar Bishanaku".
Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 55 m².
Përbëhet nga: - salloni + kuuzhina
- një dhomë gjumi
- një banjo.
Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë
- dritaret janë duralumini
- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret e duhura

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 12 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Mars, 2019