Apartament 2+1 me qira në Rus 160 Rus

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Rus.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë, ka sipërfaqe 80 m² dhe përbëhet nga: - salloni
- ballkon
- dy dhoma gjumi
- një banjo.
Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë
- ballkoni është i mbyllur dhe shërben si kuzhinë
- salloni dhe njeëra dhomë gjumi janë të pajisura me kondicioner
- njëra nga dhomat e gjumit është e shtruar me parket

Apartamenti jepet me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 12 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Mars, 2019