Apartament 2+1 për qira në Pedonale 500 Pedonale

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Pedonale.
Apartamenti ndodhet në katin e nëntë (IX) dhe ka sipërfaqe prej 151 m².
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– 4 ballkone
Cilësitë e apartamentit: – apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore
– i gjithë apartamenti është i shtruar me parket
– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e nevojshme
– njëra nga dhomat është e pamobiluar
– ka kondicionerë
Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 11 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Mars, 2019