Hyrje 2+1 me qira, te Spitalet 320 rruga Kole Heqimi

Sun Real Estate ofron me qira nj� hyrje n� kat t� par� t� nj� sht�pie private.
Banesa ka nj� sip�rfaqe prej 85 m� dhe ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, nj� sallon, nj� banjo me t� gjitha hidrosanitaret cil�sore, vask� me hidromasazh dhe dy ballkone.
Ka 3 kondicioner�, termoizolim dhe kapot� t� jashtme.
�sht� e pajisur edhe me sistem alarmi dhe ka oborr. Hyrja jepet me qira e mobiluar.

Ndryshuar ne 11 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Mars, 2019