Apartament 2+1 me qira te Instituti 200 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në katin e tretë të pallatit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Vaso Kadia”, te Instituti.
Përbëhet nga dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon

Ndryshuar ne 9 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Mars, 2019