Apartament 1+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë 34000 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të ndërtesës.
✅Hapësira që ofron kjo hyrje përbëhet nga: – një dhomë gjumi
– sallon + kuzhinë
– korridor
– një banjo të kompletuar
– ballkon
✔Cilësi të apartamentit: – Dhomat janë të shtruara me pllakë.
– Dritaret janë dopioxham të pajisura me grila të jashtme
– Hidrosanitaret janë mjaft cilësore.
– Apartamenti ndodhet në qendër të qytetit, në një zonë të qetë dhe të zhvilluar kohët e fundit.
– Pranë saj ofrohen dyqane të ndryshme, supermakete, minimarkete, bar-kafe, restorante, furrë buke, pastiçeri, farmaci etj.

Ndryshuar ne 9 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Mars, 2019