Ambjent 10-12 euro/m2 tirane

Godine biznesi n� zon�n Komuna e Parisit ka 7 kate Sherbim nd�rtesa ka nj� sip�rfaqe totale prej 6044 m2.�sht� e pozicionuar n� nj� pik� strategjike dhe n� nj� zon� t� favorizuar p�r biznesin.Organizimi Godin�s: Kati 0 ka nj� siperfaqe 765 m2. Kati I pare ka siperfaqe: 783 m2. Kati I dyte ka siperfaqe:711. Kati I trete ka siperfaqe: 711 m2. Kati I katert 711 m2. Kati I peste 711 m2. Kati I gjashte: 941 m2. Kati I shtate:711 m2. Mundesi ndarje me kate. Kati 0, cmimi 30 euro/ m2. Kati 1-7, cmimi 12 euro/m2. Cmimi i diskutueshem P�r ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 8 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Mars, 2019