Dyqan për shitje tek Kinema “Millennium” 62400 rruga Palok Kurti

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 78 m² dhe me adresë: rruga “Palok Kurti”, përballë Kinema “Millennium”.
Dyqani ndodhet në katin përdhe të një pallati.

✅Dyqani përbëhet nga:
– Dy ambiente pune të ndara.
– Një banjo.
– Një hapësirë para dyqanit.

✔️Cilësitë e dyqanit:
– Është i shtruar i gjithi me pllaka dhe ka vetratë xhami duke i bërë reklamë aktivitetit të biznesit.
– Dyqani ka tarabë me telekomandë në të dy ambientet e ndara të punës.
– Ka aspirim qendror si dhe dy kondicionerë.
– Dyqani ka funksionuar si parukeri më përpara dhe i ka të gjitha pajisjet e nevojshme si: 2 lavatesta, 3 pasqyra në mur me design bashkë me 3 karriget etj.
– Njëri ambient i punës ka Solar dhe krevat për masazh.
– Hapësira para dyqanit është e gjelbëruar dhe e rrethuar.
– Ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe me lëvizshmëri të lartë.

Ndryshuar ne 8 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Mars, 2019