Truall + sht�pi private n� shitje n� lagjen "Tom Kola" 300000 rruga Lin Delia

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 876 m², me vendndodhje në rrugën “Lin Delia”, lagjja “Tom Kola”.
Në një pjesë të truallit është ndërtuar një shtëpi 1-katëshe me bodrum me sipërfaqe ndërtimi 156 m², si dhe një ndërtim i vjeter në gjendje të pabanueshme me sipërfaqe 124m².

✔Cilësitë e truallit:
– Zona përreth është e qetë dhe e përshtatshme për ndërtimin e një vile, banese private etj.
– Trualli ka formën e një drejtkëndëshi i cili ka hyrje dhe dalje në rrugën kryesore.
– Trualli është i pajisur me certifikatë pronësie dhe hipoteke.

Ndryshuar ne 7 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Mars, 2019