Truall dhe banese ne Panda 120000 Korce

Shitet banese nje kat ne truall me siperfaqe 830 m2
Adresa : Kryqezimi Bul. Fan Noli me Rr Thoma Huaja

Ndryshuar ne 5 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Mars, 2019