Dyqan me qira tek Prek Cali 160 rruga Kardinal Mikel Koliqi

Sun Real Estate ofron me qira nj� dyqan t� ndodhur n� rrug�n "Kardinal Mikel Koliqi".
Dyqani ka sip�rfaqe 20 m� dhe ndodhet pran� rrug�s kryesore.
Ambienti �sht� i shtruar me pllak� dhe ndodhet n� nj� zon� shum� t� frekuentuar.
�sht� i p�rshtatsh�m p�r �do lloj aktiviteti.

Ndryshuar ne 5 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Mars, 2019