Apartament 150000 Tirane

Shitet apartament 2+1, ne nje pallat te ri ngjitur ring center te Zogu I Zi. Apartamenti eshte i mobiluar i perbere nga 2 dhoma gjumi, dy banjo dhe nje ballkon. Cmimi 1500 euro\m2. Apartamenti ka dokumentacion te plote. . Per me shume informacion ose per nje visit ne prone kontaktoni 0694266788. TOWWN ESTATE .

Ndryshuar ne 4 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Mars, 2019