Tokë për shitje në Koplik. 36000 Koplik

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Koplik.
Toka ka një sipërfaqe prej 3700 m² dhe ndodhet 500 m larg nga Bashkia.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

Ndryshuar ne 4 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Mars, 2019