Apartament për shitje në Parrucë 65000 Parruce

Sun Real Estate ofron për shitje apartament të ndodhur në Parrucë.
Apartamenti ka sipërfaqe prej 83 m² dhe ka një banjo.
Ndodhet në katin e parë banim, ofron gjithashtu 100 m² verandë.
Apartamenti ofron mundësinë e ndarjes ose mund të shfrytëzohet si njësi biznesi.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket
– dritare duralumini dhe dopioxham
– ka ashensor

Ndryshuar ne 2 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Mars, 2019