Dyqan për shitje në Sarreq 85000 Sarreq

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 40 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të cilat mund të përdoren si zyra ose mund të bashkohen.
Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini.
Ka në përbërje një banjo.
Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Ndryshuar ne 1 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Mars, 2019