OKAZION: Apartament 1+1 në shitje te Dollari 54000 rruga Nuri Bushati

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 te Dollari, në Shkodër. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m² dhe ndodhet në katin e 6 të banimit.
Përbëhet nga një dhomë gjumi, salloni, kuzhina, një korridor i madh dhe një banjo me vaskë.
Është i mobiluar në mënyrë moderne dhe cilësore.

Ndryshuar ne 28 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Shkurt, 2019